NAPOCA DANCE FESTIVAL 2012 - ROMANIA on 25.11.2012 at CLUJ NAPOCA WDSF YOUTH OPEN LATIN |
Total Results
Adjudicator(s) | A: Peter MILCHEV | BULGARIA |
B: Antun MARKI | CROATIA | |
C: Vaclav KOSMAK | CHECH REPUBLIC | |
D: Petra MATSCULLAT-HORN | Germania | |
E: Jozsef TOROKGYORGY | Hungary | |
F: Guido PAPA | ITALIA | |
G: Serghei SANDU | MOLDOVA | |
H: Ema PARNESCU | Romania | |
I: Virgil GRIGORE | Romania | |
J: Goran KNEZEVIC | SERBIA | |
K: Stefan HORVATH | SLOVACIA | |
L: Barbara NAGODE AMBROZ | SLOVENIA | |
M: Olexandra MYSKO | UKRAINA |
Samba | Cha Cha Cha | Rumba | Paso doble | Jive | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
No. | Name / Club | Round | ABCDEFGHIJKLM Su | ABCDEFGHIJKLM Su | ABCDEFGHIJKLM Su | ABCDEFGHIJKLM Su | ABCDEFGHIJKLM Su | Sum | Place |
267 |
Alexandru Ionut, Miculescu - Andra, Pacurar Romania |
1. Round 2. Round Final |
XX---XXXXXXXX 10 XXX-XXXXXXXXX 12 1315211112212 |
XXXX--XX-XXXX 10 X-X-XXXXXXXXX 11 1144211111323 |
XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 1134211111432 |
XXXXXXXXXXXXX 13 XXX-XXXXXXXXX 12 1112211112232 |
XXX-XXXXXX-XX 11 XXXXXXXXXXXXX 13 1132211111414 |
57 61 |
1 |
296 |
Nikita, Bortsov - Yasmine, Stuparu Romania |
1. Round 2. Round Final |
XXXXXXXXXXXXX 13 XX-X-XXXXXXXX 11 2663522361333 |
XXXXXXXXXXXXX 13 X--X-XXXXXXXX 10 2663523362235 |
XXXXXXXXXXXXX 13 -----XXX-XXXX 7 2562535462325 |
XXXXXXXXXXXXX 13 X--X-XXXXXXXX 10 2664533461315 |
XXXXXX-XXXXXX 12 X--X-XXXXXXX- 9 2563524352132 |
64 47 |
2 |
259 |
Andrea, Civita - Eleonora , De Mitri Albania |
1. Round 2. Round Final |
XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXX-XXX-XXX 11 4421466446425 |
XXXXXX-XXXXXX 12 XXXXXX-X--XX- 9 3511465426412 |
XXXXXXXXXXXXX 13 -XXXX--XX-XXX 9 5321463326213 |
XXXXXXXXXXXXX 13 -X-XXX-XX-XX- 8 5421464336424 |
XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXX--XX-XXX 10 4441466435325 |
64 47 |
3 |
263 |
Alexandru Valentin, Dumitru - Cezara, Banu Romania |
1. Round 2. Round Final |
XXXXXXXXXXXXX 13 -XX-XX-XXX-XX 9 5544334254654 |
XXXXXXXXXXXXX 13 -XXXXXXXXXXXX 12 5425332244554 |
XXXXXXXXXX-XX 12 XXX-XXXX-X--X 9 4645322234654 |
XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXX-XXX 12 6545322244643 |
XXXXXXXXXXXXX 13 -XXXXXXXXXXXX 12 5615333244643 |
64 54 |
4 |
129 |
Martin , Pragr - Denisa , Galandzarova Chech Rep. |
1. Round 2. Round Final |
XXXXXXXXXX-XX 12 --XX----X--XX 5 6232653623541 |
XXXXXXXXXX-XX 12 -XXX-X--X--XX 7 6332644553641 |
XXX-XX-XXXXXX 11 -XX----XXX-X- 6 6213644543541 |
XXXXXXXXXXXXX 13 XXXX-X-X-X-XX 9 4233655553551 |
XXXX-XXXXXXXX 12 -XXXX---XXXX- 8 6324642563551 |
60 35 |
5 |
297 |
Constantin, Ciobanu - Georgiana, Muja ROMANIA |
1. Round 2. Round Final |
XXXXXXXXXXX-X 12 XXXXX-XXX-X-- 9 3156145535166 |
XXXXXXXXXXXXX 13 XXX-X-X-X-X-- 7 4256156635166 |
XXXX-XXXXXXXX 12 -XXXXXX-X-X-- 8 3456156655166 |
XXXX--XXXXXXX 11 -XXXX-X-XXX-- 8 3356146625166 |
XXXXXXXXXXXXX 13 XXX-XXXXX-X-X 10 3256155626266 |
61 42 |
6 |
61 |
Roland, Zamfir - Cynthia, Szilagyi Romania |
1. Round 2. Round |
XXXXXXXXXXXXX 13 X--XXXX--X--- 6 |
XXXXXXXXXXX-X 12 X--XX-XXXXX-X 9 |
XXXXXXXXXXXXX 13 X--X--X-XXX-X 7 |
XXXXXXXXXX--X 11 --XX--X-X-X-X 6 |
XXXXXXXXXXXXX 13 X-X---X--X--X 5 |
62 33 |
7 |
16 |
Victor Emilian, Saceleanu - Andreea Diana, Toma Romania |
1. Round 2. Round |
XXXXXXXXXXXXX 13 ---XXX-X-X--X 6 |
XXXXXXXXX-XXX 12 ---XX--X-X--X 5 |
XXXXXXXXXX-XX 12 X--XXX-XXXXXX 10 |
XXXXXXXXXXXXX 13 X---X--X-X--X 5 |
XXXXX-XXXXXXX 12 ---XXX-X-X--X 6 |
62 32 |
8 |
121 |
Mihai , Cotos - Anastasia , Cioclea Rep. Moldova |
1. Round 2. Round |
XXXX-XXXXXXX- 11 X-----X--XX-- 4 |
XX-X-XX-XXXX- 9 XX----X--X--- 4 |
X--XX-XXXXX-- 8 X-----X------ 2 |
XXXXXXX--XX-- 9 X---X-X--X--- 4 |
X-XXXXXXXXX-- 10 X-----X------ 2 |
47 16 |
9 |
168 |
George Alexandru, Saceleanu - Alexandra Maria, Nuszbaum Romania |
1. Round 2. Round |
X-XXXXXXXXXXX 12 -----------X- 1 |
XXXXXXXXXXXXX 13 -----X-----X- 2 |
XXXXXXXXXXXXX 13 X----X-----X- 3 |
XXXXXX-XXX-XX 11 -----X-----X- 2 |
XXXX-XXX-X-XX 10 -----X-----X- 2 |
59 10 |
10 |
106 |
Norbert, Szeles - Andreea, Goanta Romania |
1. Round 2. Round |
-XXXX--XX-XX- 8 -X---X----X-- 3 |
-XXXXX-XX-XX- 9 -X----------- 1 |
-XXX-XXXX-XX- 9 -X-X--------- 2 |
-XXX-X-XX--X- 7 -X----------- 1 |
-XXX-X-XX--X- 7 -X----------- 1 |
40 8 |
11 |
25 |
Tiberiu Nicolae, Almasan - Denisa, Ghib Romania |
1. Round 2. Round |
XXXXXXX---X-- 8 --X---------- 1 |
X-X-XXXX-X--- 7 --X---------- 1 |
XXXXXXX----X- 8 --X-X-------- 2 |
XXXXXXX---XX- 9 --X---------- 1 |
XXXXXX----X-- 7 ------------- 0 |
39 5 |
12 |
130 |
Maroš , Mušinka - Petronela, Matiová Slovakia |
1. Round | --X-X--X-XXXX 7 |
X---X--XXXXXX 8 |
X---X--X-XX-X 6 |
X---X--X-XX-X 6 |
X---X-XXXXX-X 8 |
35 | 13 |
172 |
Gasper, Toman - Larisa , Husic Slovenia |
1. Round | XX-X-XX--X-XX 8 |
-X-X-XX--X--X 6 |
-X-X-XX--X--X 6 |
-----XXXXX-XX 7 |
-----XX----XX 4 |
31 | 14 |
26 |
Tiberiu Ioan, Ciouca - Oana Elena, Constantin Romania |
1. Round | --------X---- 1 |
--X-X-X-X-XX- 6 |
--X-X---X-X-- 4 |
------X-X-XX- 4 |
-X-XX-X-XXX-- 7 |
22 | 15 |
109 |
Nicu Andrei, Toma - Mara Francesca, Veiszenbacher Romania |
1. Round | ----X-------- 1 |
------------- 0 |
----------XX- 2 |
----X-----X-- 2 |
----X-----XX- 3 |
8 | 16 |
13 |
Vitaliy, Bizyakin - Marharyta, Kachko Ukraina |
1. Round | ------------X 1 |
------------X 1 |
------------X 1 |
------------X 1 |
------------X 1 |
5 | 17 |
TPS V7.01b Ralf Pickelmann Computersysteme, lizenziert für Federatia Romana de Dans Sportiv